O centru

Lokalita

Komerční budova nacházející se v těsné blízkosti centra města Brna, v městské části Brno - Žabovřesky. Dostupnost přímo do centra města Brna je cca 5 minut (2,5 km).

V těsném okolí je areál Právnické fakulty Masarykovy univerzity a areál Fakulty stavební Vysokého učení technického.

Dopravní dostupnost

Přístup pro osobní automobily i nákladní automobily je bez problému.

Parkování

Parkování je možné na vlastních parkovištích před i za komerční budovou. 

Popis areálu

Prostory, které Vám můžeme nabídnout jsou umístěny v těsné blízkosti centra města Brna, v šesti podlažní budově, která byla postavena v 70. letech, jejíž zásadní rekonstrukce proběhla na přelomu století. Budova je vybavena strukturovanou kabeláží, klimatizací exponovaných prostorů, celkovým zabezpečením, jak elektronickou, tak i fyzickou ostrahou s recepční službou a požární signalizací.

Před třemi lety byly vyměněny 3 výtahy u centrálního schodiště. V loňském roce proběhla komplexní rekonstrukce všech sociálních zařízení a připravujeme změnu přístupových postupů do budovy.

Vnitřní prostory

Jižní strana je v současné době klimatizována, klimatizaci je samozřejmě možné rozšířit dle požadavků klienta. Zároveň je možné individuální řešení strukturované kabeláže, přístupového systému, telefonického i datového připojení na úrovni optiky více operátorů.

Skladové prostory

Skladové prostory jsou k dispozici i v suterénu budovy, ke kterému je zajištěn přístup i příjezd v zadní části areálu budovy i pro nákladní automobily. 

Veřejná zařízení

  • Připravili jsme a otevřeli přímo v budově vlastní samoobslužnou jídelnu, kde můžete ochutnat širokou nabídku jídel především z české kuchyně, steaky, různé druhy salátů, salátový bar, vegetariánská jídla a také rozmanitá jídla oblíbené minutkové kuchyně, pizzu.
  • V těsné blízkosti komerční budovy je k dispozici dostatečná kapacita restaurací pro zajištění obědového menu (Bageterie Arkouda´s submarines, Zdravý Restaurant, Grand Restaurant Zelená kočka).
  • V přízemí komerční budovy je v současnosti obchod T.S.Bohemia a.s., který se zabývá prodejem výpočetní techniky, prostory v budově jsou dispozičně řešeny pro případné využití vybudování i dalších obchodních prostor, další obchody jsou k dispozici v celém širokém okolí.
  • V přízemí komerční budovy je pobočka Fio banky, pobočka banky Waldviertler Sparkasse a přes ulici pobočka ČSOB banky.
  • Bankomaty Fio Banky přímo v přízemí budovy, bankomat ČSOB přes ulici,bankomat České spořitelny přes ulici.

Centrum Veveří je tím pravým místem pro Vaše podnikání.

 

 

Další pronájmy